logotvorba

 

Rozjíždíte podnikání?

Postarám se vám o jedinečné funkční logo a vizuální identitu.
To jak se vaše značka prezentuje je první, co vaši klienti vidí. Postarám se, abyste udělali skvělý dojem.

Jak spolupráce funguje?

Logo vždy vytvářím na základě pečlivé konzultace s klienty.

Zjišťuji cíle značky, historii, co je pro značku typické a vytvářím funkční a charakteristické logo, které pomůže vaší značce růst. Spolu se všemi potřebnými soubory loga poskytuji klientům i logomanuál s vysvětlením efektivního využívání loga a jsem i do budoucna kdykoliv k dispozici pro konzultace.

Mimo logotvorby mohu klientům zajistit i kompletní vizuální identitu značky. Včetně palety barev, typografie, bannerů na webové stránky, šablony na sociální sítě a další doplňky, dle přání konkrétní značky.

 

  

dvě značky a jejich příběh

 

logo přírodní oděvní značky Brundibára

Pro Báru jsem vytvářela logo její značky Brundibáry. Značky zaměřené na oblečení pro maminky. Do loga jsme otiskly několik prvků. Prim hraje maskot značky, burunduk. Kvítí odkazuje na přírodní materiály, které Bára při šití používá. V ocásku můžete také vidět schované dvě B, jako název značky i jméno její zakladatelky, Báry. Logo je vyvedené v barevné i černobílé verzi a přizpůsobené pro veškeré využití, přes tisk na štítky po výšivku.

 

 

logo chovné stanice Serenity Hill 

Pro Lenku jsem vytvářela logo její chovné stanice plemene Kooikerhondje. Pro chovnou stanici je motiv se zobrazením plemene klíčové, proto se zde objevuje zjednodušené zobrazení vzhledu jedné z fenek. Stanice Serenity Hill funguje na principu přirozenějšího chovu a proto mi záleželo na tom, abych zachytila myšlenku i vizuálně. V logu jsem proto zkombinovala motiv vzniku nového života (inverzní malé štěně uvnitř psí mámy) a jin jangu (barevný kontrast), jako symbolu rovnováhy a udržitelnosti.